У Запоріжжі 19-20 жовтня сталося три смертельні ДТП, в яких загинуло троє людей. Поліція розслідує причини аварій.
Про це повідомили в Національній поліції Запорізької області.
Перший випадок трапився вранці 19 жовтня. 64-річний водій «Toyota» збив 68-річну жінку, яка перетинала дорогу у невстановленому місці. Жінка померла у кареті швидкої допомоги.
Інша трагедія трапилася на “зебрі” ввечері 19 жовтня. 57-річний водій «Daewoo» збив 89-річну жінку на нерегульованому пішохідному переході. Постраждалу госпіталізували у тяжкому стані, але, на жаль, вранці 20 жовтня вона померла.

А о 06:30 20 жовтня керманич «Mazda» врізався у дерево. 32-річний пасажир загинув на місці. 49-річного водія та ще одного, 24-річного пасажира, з травмами доставили до лікарні.
По всіх трьох епізодах відкрито кримінальні провадження. Ведуться слідчі дії.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




