Запоріжець хотів втекти до Румунії за 6000 євро: його спіймали прикордонники

На українсько-румунському кордоні інспектори прикордонної служби затримали трьох українців, серед яких був житель Запорізької області, який намагався покинути Україну незаконним шляхом.

За втечу до Румунії чоловіки заплатили своєму координатору чималу суму – 6000 євро. Про це повідомили у прес-службі ДПСУ, передає Запоріжжя24. Але реалізувати план не вдалось.

За кілька сотень метрів від державного кордону порушників помітили прикордонники. Їх затримали та передали працівникам поліції.

Рекомендуємо

Наразі організатор незаконної схеми розшукується на Буковині. Триває досудове розслідування.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів