Запоріжці масово скаржаться на водіїв маршруток

В Управління пасажирського транспорту Запорізької міської ради щоденно надходять скарги від місцевих жителів, які незадоволені роботою маршрутних таксі та відношенням самих водіїв.

У зв’язку з цим мерія наказала уповноваженим органам провести посилені перевірки, зокрема на маршрутах №67, 80 та 89, передає Запоріжжя 24.

Пасажири скаржаться, що водії поводять себе грубо, а іноді й агресивно, не дотримуються швидкісного режиму, чистоти в салоні та встановленого перевізником графіку руху.

Рекомендуємо

На всіх водіїв, які порушили законодавство, будуть накладені штрафи. В окремих випадках порушників звільнятимуть. Так, невідповідність щодо пасажиромісткості виявили на маршруті №80.

На маршруті №89 серйозних порушень не знайшли, а маршрут №67 потрапив у поле зору перевірки через нещодавню скаргу мешканки Запоріжжя.

Жінка розповіла, що водій автобусу не дотримувався ПДД і наражав на небезпеку всіх, хто перебував у салоні транспорту. Сам водій пояснив, що йому довелось “маневрувати” на дорозі через ями та вибоїни.

Фото:

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів