Залізничні трансфери перетворилися на випробування на витривалість, де пасажирам доводиться мерзнути при -15°C без доступу до теплих приміщень.
Як повідомляють самі пасажири в соцмережах, особливо критична ситуація склалася в Синельниковому: там люди змушені чекати на транспорт просто неба, бо приміщення станції недоступне. Самі ж автобуси, які подає залізниця, часто стоять зовсім холодними, тож зігрітися в салоні після годин на снігу практично неможливо. Пасажири обурені такою організацією перевезень, адже за свої ж гроші замість комфорту вони отримують ризик серйозно захворіти. Поки залізничники пояснюють затримки логістичними труднощами, запоріжці просять бодай відкрити зали очікування та налагодити опалення в салонах.
Усі оперативні новини Запоріжжя сьогодні ви знайдете у відповідному розділі на нашому сайті.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




