Запоріжців попереджають про відключення світла 3 січня

У Запоріжжі енергетики продовжують проводити технічно-ремонтні роботи електрообладнання, у зв’язку з чим завтра, 3 січня, на деяких вулицях вимкнуть світло.

Про це повідомляє прес-служба «Запоріжжяобленерго», передає Запоріжжя24.

Дане обмеження є плановим та не пов’язане з дефіцитом електроенергії чи віяловим відключенням.

Рекомендуємо

Переглядати повний графік відключень в нашому регіоні можна на офіційному сайті обленерго. Завтра до вечора будуть знеструмлені наступні будинки.

Ілюстрація:

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів