Масовані російські ракетні атаки на енергетичну інфраструктуру України спричинили навантаження на енергомережу, тому громадян просять ставитись до споживання електроенергії відповідально.
Про це йдеться в повідомленні прес-служби Головного Управління “Укренерго”, передає Запоріжжя 24.
Особливо економити світло варто у вечірні години (з 19:00 до 22:00), адже цей час є самим піком споживання енергоресурів.
“Просимо, по можливості, обмежити споживання електроенергії, щоб уникнути навантаження в енергосистемі та полегшити її балансування”, – зазначили в компанії.
Читайте також: Які домашні прилади «тягнуть» світло найбільше – поради для економії.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




