У Запоріжжі діє нова шахрайська схема: жінка ромської національності, віком близько 30-40 років, обкрадає пенсіонерів, видаючи себе за співробітницю соцслужб або КП “Водоканал”.
Про це повідомляє телеграм-канал “Безпечне Запоріжжя”, ініційований місцевими правоохоронцями для забезпечення комунікації з населенням, передає Запоріжжя 24.
Шахрайка заходить у квартири та будинки старших людей під виглядом перевірки показників лічильників або виявлення переплат. Як наслідок, вона краде гроші з осель.
Поліція особливо рекомендує бути обережними мешканцям Дніпровського, Олександрівського та Шевченківського районів.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




