Запоріжжя готується до зими: у багатоповерхівках стартувало заповнення систем опалення

Ось і настав той час, коли в Запоріжжі починають готувати будинки до холодів! З 6 жовтня у місті офіційно стартувало заповнення внутрішньобудинкових систем централізованого опалення.

Про це гучно заявили у Міських теплових мережах, і ми, звісно, не могли пройти повз таку новину.

Якщо ви ще не встигли замінити батареї, рушникосушарки чи труби у своїй квартирі, зараз саме час закрити всі ремонтні питання.

Рекомендуємо
Запоріжжя готується до зими: у багатоповерхівках стартувало заповнення систем опалення
Оголошення, які МТМ розклеює у місті / Фото Запоріжжя24

А ще важливе попередження: під час цього процесу категорично заборонено “втручатися” в систему опалення. Тобто ніяких самодіяльних експериментів із трубами – залиште це професіоналам. Якщо ремонт у вас ще в розпалі, не панікуйте, а просто зателефонуйте до інформаційної служби вашої керуючої компанії.

Ось контакти, які варто зберегти:

  • Гаряча лінія: 0800-400-530 (безкоштовно, працює цілодобово)
  • Додаткові номери: 050-970-00-68, 050-970-01-68, 067-225-72-70

У «МТМ» кажуть, що уважність і відповідальність мешканців – ключ до того, щоб опалювальний сезон стартував без аварій і стресу. До речі, сам опалювальний сезон у Запоріжжі поки не запускають, але мережі й водоканал уже на низькому старті, готові до роботи.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів