Запоріжці, готуйте парасольки та гумові чоботи — тиждень починається мокро. Вже з понеділка, 19 травня, нас чекає похмуре небо й гроза просто з самого ранку. Але ближче до вечора дощ має вщухнути. А от сіре небо залишиться з нами ще надовго.
У вівторок — знову мокро. Дощ майже на весь день, і лише до вечора трохи стихне. Словом, не забудьте одяг із капюшоном. Зате середа порадує — буде ясно, сонячно і зовсім без опадів.
І вже далі аж до п’ятниці погода почне налагоджуватись. Потеплішає, і навіть обіцяють до +25…+26 градусів. Але не радійте завчасно.
В неділю, 25 травня, знову обіцяють дощ із грозою. Так що плани на вулиці краще перенести на інші дні, коли вже буде значно тепліше та сонячно.
Народний прогноз
Кажуть, якщо на Петра (22 травня) дощ — літо буде з грозами і вітрами. А ще в народі казали: «Травневий дощ — хліб родить».
Тож не нарікаємо, хай ллє — головне, щоб урожай був. Також казали: «Якщо перші грози гримлять до Трійці — літо буде дощове».
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




