У Запоріжжі після аномального тепла в березні прийде похолодання. З понеділка, 17 березня, ми відчуємо справжнє повернення зими. Холодна повітряна маса, яка насувається з південного заходу, принесе з собою морози.
Вже 17 березня варто очікувати невеликі дощі, а температура вночі знизиться до 3-8 градусів тепла, вдень температура підніметься лише до 10-15 градусів.
Вже вночі з 18 березня на нас чекає прохолода: вночі температура може опуститися до 3 градусів морозу, а місцями можливий мокрий сніг, змішаний з дощем.
Вдень температура підніметься до 2-7 градусів тепла. А ось у середу, 19 березня, на нас чекає ще більше холоду: вночі температура впаде до -2, -4 градусів, а вдень не підніметься вище 6-8 градусів.
За прогнозами синоптиків, дощів не очікується, але погода все одно буде тримати нас у тонусі. За народними прикметами, якщо в березні знову повертаються морози, це означає, що весна буде довгою, але зате літня спека обіцяє бути справжньою.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




