Запоріжжя вирішило зробити великий крок оновлення до громадського транспорту. Вже у 2025 році місто планує закупити до 21 електричного автобуса, які будуть курсувати міськими маршрутами.
Це частина проекту, що підтримується Європейським інвестиційним банком та Європейським Союзом. Завдяки грантам та кредитам в місті зможуть оновити комунальний автопарк і подбають про екологію, а саме зменшать викиди CO2.
Нові електробуси будуть великої місткості — кожен вміщатиме до 80 пасажирів. Крім того, ці автобуси будуть оснащені місцями для інвалідних візків, дитячих колясок і навіть собак-поводирів.
У наступному році для нашого міста також будуть купувати зарядні станції, щоб транспорт завжди був на ходу, працював і регулярно здійснював пасажирські перевезення.
Вже зараз усі очікують, що Запоріжжя стане одним із перших міст в Україні, де на маршрутах буде повністю електричний громадський транспорт.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




