Ранок 17 листопада в Запоріжжі почався з нових російських атак. Ворог тричі вдарив по місту, цілячись у критичну інфраструктуру. На жаль, постраждали двоє людей: 59-річний чоловік потрапив до лікарні.
А 18-річний хлопець після огляду медиків вирішив не госпіталізуватися. Через обстріли в місті виникли перебої з опаленням. У багатьох районах тепло подають зі зниженою температурою, бо котельні залишилися без електрики.
“Міські тепломережі” вже працюють над відновленням, закінчити обіцяють до 13:00. Повний список адрес із проблемами можна знайти онлайн. Обстріли зачепили й потяги.
Через пошкодження затримуються рейси “Запоріжжя-Одеса” та “Запоріжжя-Ковель”. Для швидшого відновлення руху вже направили додаткові тепловози.
За словами очільника області Івана Федорова, ворог, як і по всій Україні, цілив по об’єктах критичної інфраструктури. Рятувальники та ремонтники вже працюють над ліквідацією наслідків.