Запоріжжя під загрозою: РФ пішла у найбільший наступ за три роки – ЗСУ

На запорізькому напрямку зараз тривають справжні запеклі бої. Військові кажуть: за три роки повномасштабної війни такого інтенсивного наступу з боку росіян ще не було. Вони буквально лізуть всюди, діють маленькими групами, без техніки, але масово і вперто.

Саме так оцінив ситуацію на Запоріжжі командир батальйону 65-ї окремої механізованої бригади з позивним Forest. За словами військового, ціль ворога очевидна – прорватися до Маріупольської траси, взяти Оріхів, дотиснути до Кам’янського і Комишувахи.

Це стратегічний напрямок. Якщо їм вдасться його взяти, це сильно вдарить по нашій логістиці. Forest каже, що такі штурми вони ще не бачили – і за кількістю, і за натиском.

Рекомендуємо

Крім того, ворог активно використовує дрони не лише для ударів, а й для розвідки. І артилерія б’є постійно. Схоже, росіяни отримали чіткий наказ прориватися і не зупинятись.

Тим часом DeepState підтвердив – 6 липня росіяни таки окупували село Лобкове в Запорізькій області. І ще трохи просунулися біля села Степове. Обидва населені пункти знаходяться у Василівському районі.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів