Запоріжжя та область масовано атакували: в ОВА показали наслідки

Ніч із 19 на 20 липня в Запоріжжі була страшною. Росія знову вдарила по нашому регіону – важко й підступно. Місто та Запорізький район атакували одразу двічі з РСЗВ, ще й запустили щонайменше 14 ударних дронів.

Як результат – поранена людина, кілька житлових будинків розбиті, пожежі, руйнування. У приватному секторі та багатоповерхівках повибивані вікна, пробиті дахи, поламані двері.

Сім приватних будинків у районі теж дісталося – хто там живе, зараз, мабуть, збирає уламки і намагається зрозуміти, як жити далі.

Рекомендуємо

У двох багатоквартирних будинках вікна вже закрили OSB-плитами – працюють комунальники. А ще є екологічні наслідки. У Хортицькому районі біля багатоповерхівок залишилася воронка 2 на 3 метри.

І понад 50 квадратів території засипано уламками й відходами від вибуху. Це вже фіксує Держекоінспекція. Всі матеріали передадуть у поліцію – кожен злочин має бути задокументований.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів