Сьогоднішній ранок у Запоріжжі не забудеться ніколи. Близько пів на п’яту місто накрило масованими ударами. Частину ракет і дронів наші захисники збили, але не всі. Десяток ударів усе ж прийшлися по різних районах.
У Космічному мікрорайоні вдруге прилетіло по парковці. На Набережній — поблизу торговельних центрів і важливих об’єктів, через що рух довелося перекрити.
У Шевченківському районі влучило прямо по житлових будинках. І це не випадковість — ворог свідомо бив по мирних людях, по нашому життю. Найстрашніше, що маємо втрати. Троє запоріжців загинули.
Цю інформацію офіційно підтвердили в ОВА. Двоє отримали поранення — це 20-річний хлопець і 16-річний підліток, який після пережитого удару перебуває в сильному стресі.
15 багатоповерхівок і 10 приватних будинків пошкоджено. Люди втратили домівки, дах над головою, спокій і сон. І це тільки Запоріжжя. Вночі під ударами дронів були Донеччина, Дніпропетровщина, Сумщина, Київщина, Харківщина, Херсонщина.
Загалом понад 140 дронів, більшість із яких — «шахеди». Висловлюємо щирі співчуття родинам загиблих, Запоріжжя в жалобі.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




