Сьогодні, 18 липня, Запоріжжя знову під атакою російської армії. У місті спрацювали сили протиповітряної оборони – саме завдяки їм вибухи, які чули місцеві, не призвели до масштабних руйнувань чи жертв.
Очільник області Іван Федоров підтвердив, що жертв і серйозних пошкоджень поки що немає. Тож можна сказати, що ППО спрацювали ефективно та вчасно.
Втім, трохи раніше, у ніч проти 18 липня, росіяни атакували село Андріївка в Запорізькому районі. Тоді застосували щонайменше дев’ять ударних дронів “Shahed”.
В результаті постраждав 79-річний чоловік, а ще вогонь пошкодив нежитлові будівлі та спричинив пожежі.
Загалом ситуація напружена, але захисники нашого міста тримають оборону і роблять усе, щоб мінімізувати наслідки обстрілів.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




