«Запоріжжяобленерго» активно готується до можливих російських атак

«Запоріжжяобленерго» активно готується до можливого енергетичного «застою», який незабаром можуть влаштувати росіяни, аби позбавити українців доступу до тепла, світла та води під час холодів.

Наразі запорізькі енергетики готуються до можливих атак, оновлюють захист підстанцій, аби мінімізувати ризики та забезпечити мережу безперебійною роботою, передає Запоріжжя24.

Також фахівці облаштували укриття для персоналу, який обслуговує об’єкти критичної інфраструктури. Коли ворог завдає ударів – саме енергетики працюють в авральному режимі.

Рекомендуємо

За словами генерального керівника «Запоріжжяобленерго» Михайла Гаврилова, всіх спеціалістів забезпечать стаціонарними та тимчасовими укриттями, адже ремонт пошкоджених мереж нерідко триває цілодобово.

Як виглядають приміщення захисту для наших енергетиків, можна побачити на фото нижче: бліндажі зі сходами, підлога та стіни обшиті ДСП, є місця для сидіння, світло та засоби зв’язку.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів