Енергетики знову змушені застосовувати заходи обмеження споживання електроенергії. Графіки діятимуть безперервно, з півночі до півночі, із залученням до чотирьох черг. Причина цих обмежень — необхідність відновлення енергосистеми після ворожих атак.
Як інформує НЕК “Укренерго”, на завтрашній день, 13 листопада, у більшості регіонів, включно із Запоріжжям, діятимуть жорсткі обмеження. Графіки погодинних відключень (ГПВ) заплановані з 00:00 до 23:59. Очікується задіяння від 2 до 4 черг споживачів. Попередні графіки відключень такі:
1.1: 05:00– 08:30, 12;00 -19:00, 22:30 – 24:00
1.2: 05:00 – 08:30, 12:00 – 19:00, 22:30 – 24:00
2.1: 00:00 – 00:30, 05:00 – 08:30, 12:00 – 15:30, 22:30 – 24:00
2.2: 00:00 – 00:30, 05:00 – 08:30, 12:00 – 19:00, 22:30 – 24:00
3.1: 01:30 – 05:00, 08:30 – 15:30, 19:00 – 24:00
3.2: 01:30 – 05:00, 08:30 – 15:30, 19:00 – 20:30
4.1: 01:30 – 05:00, 08:30 – 15:30, 19:00 – 24:00
4.2: 01:30 – 05:00, 14:30 – 20:30
5.1: 00:00 – 01:30, 08:30 – 12:00, 15:30 – 22:30
5.2: 00:00 – 01:30, 08:30 – 12:00, 15:30 – 22:30
6.1: 00:00 – 01:30, 08:30 – 12:00, 15:30 – 22:30
6.2: 00:00 – 01:30, 08:30 – 12:00, 15:30 – 22:30
Обмеження потужності (ГОП) будуть застосовуватися цілодобово і для промислового сектору.
Укренерго наголошує: час та обсяг можуть бути оперативно змінені диспетчерами. Актуальні деталі варто уточнювати на офіційних сторінках «Запоріжжяобленерго».
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




