16 листопада, в режимі суттєвих енергетичних обмежень. Це вже стало звичкою. Національна енергетична компанія “Укренерго” знову запроваджує графіки стабілізаційних відключень. Ці заходи необхідні. Вони допомагають енергосистемі країни відновитися після численних масованих російських атак. Споживачів просять бути максимально свідомими. Потрібно економити електроенергію.
Як повідомляє НЕК “Укренерго”, графіки погодинних відключень (ГПВ) діятимуть безперервно протягом усієї доби. Це період з 00:00 до 23:59.
Для побутових абонентів одночасно вимикатимуть від 1 до 3,5 черг споживачів.
Попередній графік відключення наступний:
1.1: 00:00 – 00:30, 03:00 – 06:30, 10:00 – 13:30, 17:00 – 20:30
1.2: 03:00 – 06:30, 10:00 – 13:30, 17:00 – 19:30
2.1: 00:00 – 03:00, 10:00 – 13:30, 20:30 – 24:00
2.2: 00:00 – 03:00, 10:00 – 13:30, 17:00 – 24:00
3.1: 06:30 – 10:00, 13:30 – 20:30
3.2: 06:30 – 10:00, 13:30 – 20:30
4.1: 06:30 – 10:00, 17:00 – 24:00
4.2: 06:30 – 10:00, 15:30 – 20:30
5.1: 00:00 – 03:00, 13:30 – 17:00, 20:30 – 24:00
5.2: 00:00 – 03:00, 13:30 – 17:00, 20:30 – 24:00
6.1: 03:00 – 06:30, 13:30 – 17:00, 20:30 – 24:00
6.2: 03:00 – 06:30, 10:00 – 17:00
Для промисловості ткож запроваджуються Графіки обмеження потужності (ГОП), які діятимуть цілодобово.
Місцевий оператор “Запоріжжяобленерго” контролюватиме ці ліміти. Зверніть увагу: обсяг відключень може змінюватись. Тому вкрай важливо моніторити актуальні графіки на офіційних сторінках.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




