Жителі Запоріжжя часто обурюються через постійні зміни в графіках відключень електроенергії.
За словами представниці “Запоріжжяобленерго” Зореслави Цупренко, причина криється у складній ситуації в Об’єднаній енергосистемі, яка зазнає постійних російських обстрілів. «Ми зобов’язані оперативно виконувати всі розпорядження НЕК “Укренерго” — це необхідно для збереження стабільної роботи енергосистеми», — зазначила вона.
Представниця «Запоріжжяобленерго» наголосила, що компанія оновлює інформацію відразу після отримання нових вказівок. Вони не можуть передбачити, коли надійде наступне розпорядження і яким воно буде. «Розуміємо, що це створює незручності для споживачів, але, на жаль, це реальність, у яку нас загнали російські атаки», — додала Зореслава Цупренко.
Компанія також прокоментувала часте обурення запоріжців щодо будинків, які залишаються зі світлом, оскільки підключені до ліній критичної інфраструктури.
У «Запоріжжяобленерго» пояснили, що вони намагаються переводити споживачів на інші джерела живлення, де це можливо. Проте є випадки, коли для цього потрібно прокласти нову лінію живлення. Це вимагає значних коштів, часу та залучення персоналу, яких зараз бракує через масштабні руйнування мереж, спричинені ворожими обстрілами.
Нагадаємо, сьогодні, 8 лмстопада в Запоріжжі діють графіки погодинних відключень.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




