Збитки після останніх атак на Запоріжжя – просто шалені. За словами очільника області Івана Федорова, лише за дві нічні атаки цього тижня бізнес втратив понад 450 мільйонів гривень. Це більше 10 мільйонів євро.
І це не якісь абстрактні цифри – постраждали два великі промислові підприємства. Їм вдалося частково відновити роботу, але повноцінне відновлення може тривати роками. Також знищені торгові площі, десятки згорілих автівок, пошкоджені комунікації.
Після прильотів у хід одразу пішла важка техніка: рятувальники, комунальники, поліція працювали буквально по гарячих слідах, щоб швидко розчистити завали та дороги. Але про повне відновлення об’єктів поки що не йдеться – надто масштабні руйнування.
Станом на сьогодні, в лікарнях залишаються 16 цивільних, які постраждали. Їм надають всю необхідну допомогу. Нагадаємо, 18 червня вночі рашисти “накрили” Запоріжжя 13-ма ударними дронами.
Вибухи спричинили пожежі, вигоріли склади, багатоповерхівки постраждали, а від “Нової пошти” залишились руїни. На щастя, без жертв. А перед цим, 17 червня, по місту було щонайменше 4 удари – теж пожежі, теж руйнування підприємств, але знову без постраждалих.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




