Запоріжжю загрожує повний блекаут та відсутність газу взимку

Ситуація з енергетичною інфраструктурою в Україні, особливо на Сході, критична. Нардепка Савчук заявила про реальну загрозу того, що Запоріжжя може залишитись без світла і газу на значний термін цієї зими. 

Про це в ефірі телемарафону заявила народна депутатка Оксана Савчук.

Фактично, поділ на ці “світи” пройде по Дніпру. Лівобережна частина країни, куди входить і Запоріжжя, може зіткнутися з серйозними проблемами. Міста можуть днями перебувати у повному блекауті. При цьому жителі іншої частини країни відчують лише невеликі перебої.

Рекомендуємо

Депутатка прямо наголосила на тому, що недостатня кількість коштів на ремонтні роботи посилює ризики. Це означає, що пошкоджені об’єкти інфраструктури, які постачають газ та електроенергію, можуть не витримати нових ударів.

У такій ситуації жителям Запоріжжя залишається сподіватися на ефективну роботу Сил оборони та протиповітряної оборони. Експерти вкотре нагадують про необхідність максимально підготуватися до важкої зими вже зараз.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів