Запоріжжю загрожують артобстріли – ISW фіксує просування РФ

Російські війська просунулися ближче до Степногірська і тепер опинилися на небезпечній відстані від Запоріжжя – буквально кілька кілометрів, і вже можуть почати бити по місту з артилерії.

Про це свідчать дані американського Інституту вивчення війни (ISW). Кажуть, окупанти зайшли аж до південної частини Степногірська і нібито навіть захопили село Плавні.

Хоча це ще не підтверджено офіційно, про це пишуть лише російські воєнні блогери. Але факт залишається фактом: зараз росіяни всього за 7 км від Приморського і за 11 км від Беселянки.

Рекомендуємо

А це вже небезпечно близько. ISW вважає, що головна мета цього просування – не новий наступ, а спроба укріпитися і захистити свій тил від ударів ЗСУ.

Цікаво, що на Гуляйпільському напрямку 27 липня взагалі не було активності, а в районі Оріхова наш Генштаб теж не зафіксував бойових зіткнень.

Лише повідомили про авіаудар по селу Новоандріївка – туди прилетіли керовані бомби. Ситуація залишається напруженою.

Запоріжжю загрожують артобстріли - ISW фіксує просування РФ

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів