Запорізька АЕС знову під загрозою блекауту: що сталось

Запорізька АЕС знову опинилася на межі блекауту. Про це сьогодні повідомив міністр енергетики України Герман Галущенко.

21 жовтня, о 12:18, через обстріли відключилась одна з двох ліній електропередач, яка з’єднує станцію з енергосистемою України.

Зараз АЕС живиться тільки від однієї лінії. Якщо і вона відключиться, станція залишиться без зовнішнього живлення, що може призвести до повного блекауту.

Рекомендуємо

Це небезпечно для радіаційної безпеки не лише для України, а й для всього світу. Міністр сказав, що енергетики відновлять лінію, коли це буде безпечно.

Але тільки повернення контролю над станцією Міністерством енергетики України може гарантувати її безпечну роботу.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів