Запорізька АЕС знову опинилася на межі блекауту. Про це сьогодні повідомив міністр енергетики України Герман Галущенко.
21 жовтня, о 12:18, через обстріли відключилась одна з двох ліній електропередач, яка з’єднує станцію з енергосистемою України.
Зараз АЕС живиться тільки від однієї лінії. Якщо і вона відключиться, станція залишиться без зовнішнього живлення, що може призвести до повного блекауту.
Це небезпечно для радіаційної безпеки не лише для України, а й для всього світу. Міністр сказав, що енергетики відновлять лінію, коли це буде безпечно.
Але тільки повернення контролю над станцією Міністерством енергетики України може гарантувати її безпечну роботу.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




