Запорізька обласна рада, спільно з керівництвом військової адміністрації, ухвалила рішення щодо виділення додаткової допомоги військовим у розмірі 250 мільйонів гривень.
Про це йдеться в повідомленні прес-служби мерії, передає Запоріжжя 24. Також військова адміністрація профінансує програму підтримки обороноздатності та забезпечення безпеки і правопорядку в регіоні у поточному році.
На виконання цього завдання з обласного бюджету загалом витратять близько 250 млн грн.
“Продовжуємо забезпечувати підтримку захисників і захисниць, які воюють на Запорізькому напрямку”, – йдеться в повідомленні мерії.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




