Запорізькі чиновники розікрали понад 600 тисяч гривень на ремонті однієї ділянки дороги

Посадовці привласнили бюджетні кошти, які призначались на реконструкцію та відновлення автошляхів в нашому регіоні: загальна сума збитків перевищила 610 тисяч гривень.

Про це повідомили у прес-службі ГУНП та обласної прокуратури, передає Запоріжжя24. За даними слідства, державні посадовці, маючи прямий доступ до комунального майна та розрахунків, організували нелегальні будівельні роботи з реконструкції доріг.

Мова йде про роботи з демонтажу рейкових колій у Шевченківському районі. Так, комунальники провели роботи, які мав виконати підрядник.

Рекомендуємо

Таким чином чиновники розікрали кошти комунальної установи, яка перебуває на балансі міста. Обвинуваченим особам загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна та позбавлення права обіймати державні посади.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів