Посадовці привласнили бюджетні кошти, які призначались на реконструкцію та відновлення автошляхів в нашому регіоні: загальна сума збитків перевищила 610 тисяч гривень.
Про це повідомили у прес-службі ГУНП та обласної прокуратури, передає Запоріжжя24. За даними слідства, державні посадовці, маючи прямий доступ до комунального майна та розрахунків, організували нелегальні будівельні роботи з реконструкції доріг.
Мова йде про роботи з демонтажу рейкових колій у Шевченківському районі. Так, комунальники провели роботи, які мав виконати підрядник.
Таким чином чиновники розікрали кошти комунальної установи, яка перебуває на балансі міста. Обвинуваченим особам загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна та позбавлення права обіймати державні посади.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




