Запорізькі екологи виявили 12 порушень правил рибальства в регіоні

Протягом минулого тижня на території Запорізької області фахівці виявили велику кількість адміністративних порушень в сфері рибальства.

Про це йдеться в офіційному повідомленні ГУ Держекоінспекції в регіоні, передає Запоріжжя 24. Так, у відомстві зазначили, що за результатами перевірок на порушників було складено відразу 12 адмінпротоколів.

Важливо пам’ятати, що рибальство без спеціальних дозволів можливе лише в межах особистих потреб, без права на продаж улову. Правила рибальства визначають норми вилову водних біоресурсів: не більше ніж 3 кг риби і 1 штука іншого виду на добу на одного рибалку.

Рекомендуємо

Порушення цих норм завдає шкоди екосистемам, впливає на зменшення чисельності риб та порушує баланс водних ресурсів. Екологи вкотре закликають громадян більш відповідально ставитись до рибальської справи.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів