Багато років у Запоріжжі існує дефіцит снігоприбиральних та посипальних машин, грейдерів, тракторів зі щітками та іншої техніки, необхідної для очистки доріг і пішохідних зон взимку.
Виконуючий обов’язки міського голови Анатолій Куртєв зазначив, що наразі комунальні служби активно готуються до початку зимового періоду, перевіряють стан техніки, закуповують суміші для посипання доріг.
Про це депутат повідомив на черговому робочому брифінгу 10 листопада, передає Запоріжжя24. Наразі в обласному центрі існує серйозний дефіцит кадрів, особливо в комунальних установах.
Куртєв пообіцяв, що незважаючи на скрутні умови, мобілізацію та військовий час, місто має очищатись від снігу вчасно, адже це безпека населення.
Тож територію міста комунальники прибиратимуть по черзі. Першочергово це дороги, тротуари, внутрішньоквартальні території, зупинки, під’їзди до лікарень та Пунктів незламності.
Нагадаємо, що в регіоні Пункти Незламності запрацювали з 1 жовтня.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




