У Запоріжжі комунальні служби розпочали підготовку тепломережі до нового опалювального сезону 2024 – 2025: це необхідно, щоб забезпечити споживачів безперебійними послугами опалення у майбутньому.
Про це повідомили у концерні “Міські теплові мережі”, передає Запоріжжя 24. Наразі ремонтно-технічні роботи проводять на мережах та в котельнях.
Впродовж тижня комунальники замінили 80 метрів мереж теплопостачання, сім одиниць запірної арматури, а також трубопроводи опалення на чотирьох об’єктах.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




