Колишній депутат Запорізької міської ради отримав покарання у вигляді 15 років позбавлення волі за державну зраду та добровільну співпрацю з окупантами.
Про це сьогодні повідомила прес-служба Управління СБУ у Запорізькій області, передає Запоріжжя 24.
Екс-посадовець виконував вказівки російських кураторів, здійснював розвідувальні операції на території регіону і, тим самим, коригував ворожі удари.
Саме за допомогою зрадника росіяни завдали ракетних ударів по Запоріжжю у квітні-травні 2022 року. Тоді внаслідок обстрілів загинули троє людей, а 30 житлових будинків зазнали руйнувань.
Суд визнав депутата винним у серії злочинів в умовах воєнного часу та призначив йому покарання у вигляді 15 років позбавлення волі.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




