На жаль, внаслідок потужної атаки з боку Росії в ніч з 22 на 23 січня, Запорізький ботанічний сад зазнав серйозних пошкоджень. У зв’язку з цим заклад змушений тимчасово закрити свої двері для відвідувачів.
Про це стало відомо з офіційного повідомлення на сторінці ботанічного саду в соцмережі.
Під час обстрілу постраждала оранжерея, і зараз ведуться роботи над усуненням наслідків. Нагадаємо, що вперше від початку війни сад запрацював з 1 вересня 2024 року.
Він розташований у Шевченківському районі. Однак через постійні обстріли цього житлового масиву деякі інфраструктурні об’єкти довелось закрити.
“Запорізький ботанічний сад пишається своєю багатою колекцією, яка налічує понад 4 тисячі різновидів рослин. Відвідувачі можуть насолоджуватися прогулянками територією саду.
Тут можна зануритися в атмосферу екзотичних тропіків у теплицях, де ростуть банани, монстери, стреліції та багато інших дивовижних рослин”, – зазначають представники саду.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




