У Запоріжжі відбувся суд над місцевим мешканцем, колишнім правоохоронцем, який добровільно співпрацював з окупантами та надавав їм координати для ракетних ударів по обласному центру.
Про це повідомляє Запорізька обласна прокуратура, передає Запоріжжя24. Чоловіка визнали винним у державній зраді та присудили 15 років ув’язнення з конфіскацією всього майна.
За даними слідства, обвинуваченого звільнили з органів правопорядку у 2011 році. Після цього він влаштувався на роботу таксистом та мав можливість вільно пересуватись по місту.
З початку війни окупанти завербували запоріжця та наказали йому фіксувати місця базування та переміщення підрозділів ЗСУ, що запоріжець і покірно робив.
Добуту інформацію зрадник передавав ворогу за допомогою Telegram-чатів. Так, у квітні поточного року за його координатами росіяни поцілили по місцевому судноремонтному підприємству.
В ході розслідування колаборант взагалі не визнавав свою провину і пояснював, що навпаки відводив ракетні удари від міста. Але докази, які вилучили слідчі, говорять про інше. Тепер зрадник відбуватиме серйозне покарання у колонії суворого режиму.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




