Мешканка Запоріжжя опинилася в інфекційній лікарні у важкому стані після того, як з’їла копчену рибу, придбану заздалегідь. Перші симптоми нагадували звичайне отруєння, проте згодом хвороба почала вражати нервову систему пацієнтки.
Як повідомляють медики, постраждала купила товстолоба, частину якого з’їла одразу, а решту залишила в морозильній камері. Саме після повторного вживання риби стан жінки різко погіршився: з’явилася сильна слабкість, нудота, біль у животі та піднялася температура.
Життя пацієнтки вдалося врятувати лише завдяки своєчасному введенню ботулінічного антитоксину в умовах стаціонару. Лікарі закликають бути вкрай обережними з вживанням рибних продуктів, особливо під час потепління, оскільки порушення умов зберігання та приготування може призвести до смертельної небезпеки.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




