Жителі окупованого Бердянська живуть без води

Частина мешканців Бердянська, який перебуває в тимчасовій окупації з 2022 року, залишається без води через регулярні аварійні прориви на водопроводі.

Про це у своєму телеграм-каналі розповіла керівниця Бердянської міської військової адміністрації Вікторія Галіціна, передає Запоріжжя 24.

Окупанти не поспішають проводити ремонтні роботи незважаючи на те, що подібні ситуації у місті відбуваються часто. Наразі в частині житлових будинків відключені послуги водопостачання.

Рекомендуємо

В результаті українські споживачі, які перебувають в російській окупації з 24 березня 2022 року, фактично цілодобово живуть без води.

“Коли окупанти завершать ремонтні роботи – невідомо”,  – зазначила Вікторія Галіціна.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів