Частина мешканців Бердянська, який перебуває в тимчасовій окупації з 2022 року, залишається без води через регулярні аварійні прориви на водопроводі.
Про це у своєму телеграм-каналі розповіла керівниця Бердянської міської військової адміністрації Вікторія Галіціна, передає Запоріжжя 24.
Окупанти не поспішають проводити ремонтні роботи незважаючи на те, що подібні ситуації у місті відбуваються часто. Наразі в частині житлових будинків відключені послуги водопостачання.
В результаті українські споживачі, які перебувають в російській окупації з 24 березня 2022 року, фактично цілодобово живуть без води.
“Коли окупанти завершать ремонтні роботи – невідомо”, – зазначила Вікторія Галіціна.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




