Дорожнє покриття вулиць у Запоріжжі в такому стані, що скоро трамваї не зможуть їздити. Саме з такою скаргою звернулись люди в місцевому телеграм-каналі.
Певно, більшість водіїв помітили, яке жахливе покриття на вулицях Поштова та Чабаненка. Це вже не просто ями, а ціла катастрофа. Міський транспорт і так ледве справляється з таким станом доріг.
Але ще трішки — і трамваї просто не зможуть проїхати. Якщо це не виправити, дорога стане просто небезпечною для всіх — від пішоходів до водіїв.
І це не просто проблеми одного району — проблема для всього міста. Чекаємо на рішення від міської влади. Тим часом, хто їде через ці вулиці — будьте обережні!
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




