Сьогодні вранці, 19 липня, у Запоріжжі розпочався мітинг проти тривалих відключень електроенергії.
Протестувальники заблокували дорогу біля облдержадміністрації та вимагали зустрічі з керівником ЗОДА Іваном Федоровим.
Як повідомляють журналісти Суспільного, які були на місці подій, люди зібралися біля будівлі адміністрації з вимогою запровадити адекватні графіки відключень електроенергії, передає Запоріжжя 24.
Рекомендуємо
“Ми не проти самих відключень, ми це розуміємо. Але хочемо зрозумілих і нормальних графіків!”,— пояснюють свою позицію учасники протесту.
Відео:
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




