Жителі Запоріжжя влаштували протести проти відключень світла – відео

Сьогодні вранці, 19 липня, у Запоріжжі розпочався мітинг проти тривалих відключень електроенергії.

Протестувальники заблокували дорогу біля облдержадміністрації та вимагали зустрічі з керівником ЗОДА Іваном Федоровим.

Як повідомляють журналісти Суспільного, які були на місці подій, люди зібралися біля будівлі адміністрації з вимогою запровадити адекватні графіки відключень електроенергії, передає Запоріжжя 24.

Рекомендуємо

“Ми не проти самих відключень, ми це розуміємо. Але хочемо зрозумілих і нормальних графіків!”,— пояснюють свою позицію учасники протесту.

Відео:

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів