З початком весняного тепла екологи нагадують: у Запоріжжі категорично заборонено збирати та продавати дикоростучі ранньоквітучі рослини, зокрема ті, що занесені до Червоної книги України.
І, хоча ранньоквітучі квіти виглядають чудово, збір таких рослин лише заради краси шкодить природі, адже це може призвести до їх зникнення.
Якщо ви зірвете одну червонокнижну квітку, будьте готові до штрафу від 49 до 62 грн. Але якщо ж ви збираєтеся продавати або купувати ці квіти, то штраф буде набагато більший – від 1700 до 3655 грн.
І, звісно ж, квіти конфіскують. На щастя, в цьому сезоні вже проводяться спільні рейди поліції та інспекторів екологічної інспекції, щоб зберегти природну красу нашого міста.
Тож найкраще – це милуватися дикою природою, а якщо хочеться мати квіти вдома – придбати їх у магазині. І, до речі, на 8 березня можна чудово порадувати близьких садовими квітами.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




