Жителям Запоріжжя почали надходити небезпечні листи від кіберзлочинців

Невідомі кіберзлочинці розробили нову схему обману: на пошту мешканців Запоріжжя почали надходити листи нібито від «мобілізаційного відділу» з небезпечними файлами.

Про це повідомили у Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, передає Запоріжжя24.

Фахівці зазначають, що шахраї супроводжують лист стандартним шаблонним текстом, тож людина може не помітити, що натискає на небезпечне посилання.

Рекомендуємо

У листах пишуть наступне:

«Доброго дня, на ваш запит надсилаю документи. Прошу повідомити вхідний номер реєстрації прийому кореспонденції. З повагою, мобілізаційний відділ».

Імена, від яких надходять електронні повідомлення, теж вигадані, зазначають у Центрі інформбезпеки.

Інформаційна довідка:

 

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів