Невідомі кіберзлочинці розробили нову схему обману: на пошту мешканців Запоріжжя почали надходити листи нібито від «мобілізаційного відділу» з небезпечними файлами.
Про це повідомили у Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, передає Запоріжжя24.
Фахівці зазначають, що шахраї супроводжують лист стандартним шаблонним текстом, тож людина може не помітити, що натискає на небезпечне посилання.
У листах пишуть наступне:
«Доброго дня, на ваш запит надсилаю документи. Прошу повідомити вхідний номер реєстрації прийому кореспонденції. З повагою, мобілізаційний відділ».
Імена, від яких надходять електронні повідомлення, теж вигадані, зазначають у Центрі інформбезпеки.

Інформаційна довідка:

Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




