На фронті в Запорізькій області ситуація дуже нестабільна. Ворог гатить по прифронтових селах цілодобово, але наші тримаються й відповідають не гірше. Так, ЗСУ змогли відбити штурм біля Малинівки.
Ще одну спробу ворога просунутись на Придніпровському напрямку теж зупинили. Оріхівський напрямок поки відносно тихий – жодного наступу там не зафіксували.
Хоча в самому Запоріжжі вже другу ніч відносно спокійно (без дронів і ракет), по області, як і раніше, летить усе, що тільки можна уявити. За добу зафіксували 332 удари по 11 населених пунктах.
Авіація, дрони, “Гради”, артилерія – все це сипалося на Гуляйполе, Новоданилівку, Щербаки, Лобкове, Кам’янське й інші села. І, як завжди, постраждали мирні люди.
Зафіксовано 17 повідомлень про розбиті будинки, автівки та пошкоджену інфраструктуру. Але наші теж дають гідну відсіч. У Мелітополі цієї ночі чули потужні вибухи.
За попередньою інформацією, там зникло світло. Було й влучання по стоянці російської техніки. Також бійці 128-ї бригади збили черговий “Ланцет”, який міг долетіти до самого Запоріжжя.


Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




