Наші повітряні сили збили російський Су-34, який бомбив Запоріжжя. Сьогодні зранку наші захисники показали, що таке справжня відповідь ворогу.
Близько 4-ї ранку на Запорізькому напрямку вони ліквідували російський літак Су-34, який саме атакував місто, скидаючи керовані авіабомби.
Ця новина особливо важлива на фоні останніх днів, коли Запоріжжя фактично щодня під ударами:
- 22 вересня окупанти скинули 10 авіабомб. Постраждали цивільні та промислові об’єкти, пошкоджені багатоповерхівки, приватні будинки й автівки. Тоді загинули троє людей, ще четверо отримали поранення.
- 23 вересня — була нова хвиля ударів: шість фугасних авіабомб, пожежі у приватному секторі та на промислових об’єктах. Під завалами загинув чоловік.
- 24 вересня росіяни атакували місто двома авіабомбами. Постраждали теплиці й оранжереї Ботанічного саду та приватні будинки.
Рекомендуємо
І от тепер — плюс один збитий Су-34. Це реально гарна новина серед усієї жахливої статистики останніх днів. Запоріжжя тримається, а наші Повітряні сили роблять свою справу, дякуємо їм за це.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




