ЗСУ звільнили ще три населені пункти на Запоріжжі

Збройні Сили України продовжують повільно, але впевнено просуватись по лінії фронту та визволяти українські містечка та селища від російських терористів.

Цього разу успіхи є на Запорізькому напрямку. Наші військові деокупували селища Левадне, Новодарівку та Лобкове, які знаходяться поблизу захопленої Василівки.

Оперативні дані станом на 14 червня публікує Оперативний штаб Збройних Сил України, передає Запоріжжя24.

Рекомендуємо

Незважаючи на те, що в цих населених пунктах замайорів український прапор, ситуація залишається напруженою, адже росіяни продовжують тероризувати цивільне населення щоденними обстрілами.

Також успіхи з виконання бойових задач наші захисники демонструють і в напрямку Бахмуту – найзапеклішої зони боїв.

Читайте також: «Наші заривають їх у землю пачками»: ОВА про втрати росіян на Запоріжжі.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів