У Запоріжжі зранку знову було неспокійно. Російська ракета влучила в один з інфраструктурних об’єктів міста, після чого без світла залишились велика кількість людей – понад 13 тисяч абонентів.
У соцмережах запоріжці одразу почали писати про перебої з електрикою в різних районах. Як розповів Іван Федоров, після удару на місці спалахнула пожежа.
На щастя, обійшлося без постраждалих, і вже половині знеструмлених адрес подачу електрики відновили. Станом на зараз без світла залишаються трохи більше 6 тисяч абонентів у двох районах.
Енергетики працюють, ситуацію поступово стабілізують. Тримаємось, як можемо, і дякуємо нашим службам за оперативну роботу.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




