Атака РФ залишила Запоріжжя без світла: постраждали 13 000 абонентів

У Запоріжжі зранку знову було неспокійно. Російська ракета влучила в один з інфраструктурних об’єктів міста, після чого без світла залишились велика кількість людей – понад 13 тисяч абонентів.

У соцмережах запоріжці одразу почали писати про перебої з електрикою в різних районах. Як розповів Іван Федоров, після удару на місці спалахнула пожежа.

На щастя, обійшлося без постраждалих, і вже половині знеструмлених адрес подачу електрики відновили. Станом на зараз без світла залишаються трохи більше 6 тисяч абонентів у двох районах.

Рекомендуємо

Енергетики працюють, ситуацію поступово стабілізують. Тримаємось, як можемо, і дякуємо нашим службам за оперативну роботу.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів