Чому не можна допивати вчорашній чай – цього ви точно не знали

Багато з нас не бачать нічого поганого в тому, щоб допивати вчорашній чай і даремно. Так не можна робити у жодному разі, попереджають фахівці.

Тож чому чай потрібно пити лише свіжозавареним – читайте в матеріалі редакції Запоріжжя24. Справа в тому, що чай, який стоїть досить довго, покривається плівкою.

Ця плівка складається з бактерій та різних шкідливих сполук. Якщо постійно допивати такий чай, можуть виникнути проблеми зі шлунково-кишковим трактом.

Рекомендуємо

Також регулярне вживання чаю, що довго постояв, загрожує проблемами з печінкою. Тому завжди віддавайте перевагу свіжим гарячим напоям.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів