Найпопулярніший в Україні оператор мобільного зв’язку «Київстар», після масштабного технічного збою, відновив доступ до своїх послуг та пообіцяв всім клієнтам виплатити компенсацію за незручності.
Компанія висловила українцям слова подяки та розуміння за ситуацію, яка склалась, та скасувала плату за наступний тариф для всіх споживачів.
Відповідне оголошення опублікувала прес-служба оператора, передає Запоріжжя24. Компенсація стосується як абонентів домашнього інтернету, так і мобільного зв’язку.
Таким чином до кінця поточного місяця та частину наступного українці зможуть користуватись сервісами Київстару абсолютно безкоштовно. Кошти з особистих рахунків списувати не будуть.
Окрім цього, компанія пообіцяла, що перерахує на потреби Збройних Сил України 100 мільйонів гривень. Нагадаємо, що масштабний збій в системі оператора стався вранці 12 грудня.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




