Лукашенко дзвонив в Офіс президента в перший день війни: що він сказав

Білоруський диктатор і головний поплічник путіна Олександр Лукашенко у перший день повномасштабної війни в Україні подзвонив українському керівництву та заявив, що ніяк не може завадити російським військам використовувати білоруську інфраструктуру для війни.

Про це повідомив голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія в інтерв’ю телеканалу “1+1”, передає Запоріжжя24.

За його словами, Лукашенко дзвонив в адміністрацію президента ввечері 24 лютого 2022 року, в день нападу російської армії на українські міста.

Рекомендуємо

«Лукашенко тоді сказав, що не буде воювати з Україною і що нічого не може зробити, щоб вони (росіяни) не користувались його інфраструктурою і через Білорусь не заходили і не запускали ракети. Він дав гарантоване слово, що жоден білоруський солдат не перейде кордон України», – зауважив Арахамія.

За словами керівника президентської фракції, в Києві ніхто не повірив заявам білоруського диктатора, але той, на здивування ОП, дотримав своє слово.

Раніше українська влада неодноразово отримувала провокаційні листи, в яких зазначалось, що переодягнені в окупантів білоруські солдати воюють на фронті проти ЗСУ. Але щоразу ця інформація не підтверджувалась і залишалась лише провокацією.

Читайте також: Лукашенко заявив, що ніколи не використає ядерну зброю, хоча сам ініціював її розміщення в Білорусі.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів