Матір продала немовля у Запоріжжі: все що відомо на цей час

22-річна жителька міста обміняла власне немовля на готівку та орендоване житло, за що тепер може провести за ґратами до 15 років.

Від таких історій стає не по собі, адже важко уявити, як можна оцінити життя рідної дитини в конкретну суму чи оплату комунальних послуг. Поки одні родини роками чекають на диво батьківства, молода жінка вирішила перетворити місячну доньку на товар, аби забезпечити собі комфортний побут. Коли заради орендованої квартири та «легких» грошей людина готова віддати свою кров і плоть стороннім людям, це свідчить про повну втрату моральних орієнтирів і людяності.

Як повідомили в управлінні міграційної поліції Запорізької області, зловмисниця передала дитину мешканці Ужгорода, отримавши натомість грошову винагороду та оплачені послуги нотаріуса. Правоохоронці розшукали немовля на Закарпатті, вилучили його та вже готують до повернення в Запоріжжя під нагляд фахівців.

Усі оперативні новини Запоріжжя сьогодні ви знайдете у відповідному розділі нашого сайту. Наразі дівчинка в безпеці, а її біологічній матері вже повідомлено про підозру в торгівлі малолітньою особою.

Рекомендуємо

Ми сподіваємося, що правосуддя буде максимально суворим, а маленька дитина врешті отримає шанс на щасливе дитинство в люблячій родині.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів