Минулої ночі на Дніпровському водосховищі, в межах населеного пункту Федорівка, співробітники Державної екологічної інспекції затримали групу чоловіків, які займались браконьєрством.
Про це повідомили у прес-службі Держекоінспекції Південного округу, передає Запоріжжя 24.
Порушники займалась незаконним виловом риби за допомогою сіток. До моменту прибуття інспекторів чоловіки встигли наловити риби на суму понад 53 тисячі гривень.
Рекомендуємо
В результаті на браконьєрів склали адміністративні протоколи за ч.4 ст.85 КУпАП. За свою незаконну діяльність вони заплатять штрафи.


Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




