Правоохоронці вчасно знешкодили жителя Оріхівської територіальної громади, який мав намір підірвати місцевий блокпост.
Про це повідомляє Запоріжжя24 з посиланням на ГУ Національної поліції в Запорізькій області.
За даними слідства, напередодні поліцейські зупинили чоловіка за порушення ПДР. Він знаходився в алкогольному сп’янінні.
Інспектори склали на порушника протокол та виписали штраф за водіння у нетверезому стані. Запоріжцю це не сподобалось і він вирішив помститись.
Після спілкування з поліцейськими обвинувачений повернувся на блокпост з бойовою гранатою Ф-1 та почав погрожувати підривом.
На щастя, патрульним вдалось знайти спільну мову з місцевим дебоширом та вчасно його знешкодити. Вибухонебезпечний предмет вилучили та направили на експертизу.
А у відношенні порушника вже відкрили кримінальне провадження. Відео з місця інциденту:
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




