На ТОТ Запоріжжя бюджетникам не платять зарплати

На тимчасово захоплених росіянами територіях Херсонської та Запорізької областей співробітникам бюджетних установ не виплачують зарплати.

Про це повідомила прес-служба Центру національного спротиву (ЦНС), передає Запоріжжя 24.

Зокрема, законно зароблені кошти перестали отримувати комунальники, працівники дитсадків та інших критично важливих об’єктів інфраструктури.

Рекомендуємо

В ЦНС з’ясували, що дефіцит зарплат пов’язаний з проведенням виборів на ТОТ, адже на думку окупантів, люди через нестачу коштів погодяться на будь-що.

Таким чином росіяни пропонують свою грошову допомогу в обмін на участь у голосуванні за путіна.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів