Через кадровий дефіцит на тимчасово окуповані території Запорізької області (ТОТ) прибули медпрацівники з Республіки Карелія (Північно-Західний федеральний округ рф).
Про це повідомили представники Центру національного спротиву, передає Запоріжжя24. Прибуття російських лікарів на Запоріжжя пов’язане, в першу чергу, з нестачею фахівців.
Окупанти надають перевагу в лікування своїм громадянам, аніж жителям ТОТ, тому смертність серед наших громадян з початку війни значно зросла.
Запоріжці не мають можливості не лише потрапити на прийом до лікаря, а й придбати лікарські препарати. Допомога людям надається виключно за наявності паспорту рф.
Окрім цього, в госпіталях перебуває велика кількість поранених бійців рф, тож окупаційна влада вирішила поповнити резерви медичних бригад. Наразі на ТОТ Запоріжжя працюють анестезіологи, хірург-онколог, лікарі УЗД-діагностики і терапевти.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




